Autor: Jacek Staszkiewicz Publikacja: 29.04.2024 Aktualizacja: 29.04.2024

Agnieszka Janas laureatem prestiżowego Forum Holzbau Polska

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Pani mgr inż. arch. Agnieszka Janas, absolwentka Wydziału Budownictwa, dzięki zrealizowanej pracy dyplomowej pt: „Projekt wieży widokowej o konstrukcji drewnianej” wykonanej pod kierunkiem dra inż. Janusz Brol, dostała się do finału prestiżowego Forum Holzbau Polska.

Pani mgr inż. arch. Agnieszka Janas została nagrodzona możliwością zaprezentowania szerokiej publiczności swojej pracy inżynierskiej podczas sesji studenckiej „Holzbau Master” towarzyszącej 8. edycji konferencji Forum Holzbau Polska, w której uczestniczyło ponad 500 osób z kraju i zagranicy. Konferencja odbyła się w Jachrance w dniach 23-24 kwietnia 2024 roku.

Holzbau Master to specjalna sesja przeznaczona tylko dla młodych dyplomantów uczelni wyższych, których prace związane są z budownictwem drewnianym. Można z powodzeniem powiedzieć, że laureaci należą do elity – nie tylko ze względu na niszę tematyczną, rzadko obecną w pracach inżynierskich czy magisterskich, ale również z uwagi na fakt, że spośród nadesłanych propozycji i zgłoszeń, to właśnie ich prace znalazły się w finałowej trójce. Tym samym dołączyli do grona 17 prelegentów (z kraju i zagranicy) Forum Holzbau Polska.

Gratulujemy Pani mgr inż. arch. Agnieszce Janas życząc kolejnych sukcesów.

Prelegenci Sesji Holzbau Master wraz z swymi promotorami i prowadzącą sesję (fot. Piotr Kała)

Pani Agnieszka Janas przedstawia swoja pracę inżynierską (fot. Piotr Kała)

Pani Agnieszka Janas przedstawia swoja pracę inżynierską (fot. Janusz Brol)

Pani Agnieszka Janas wraz z promotorem