A A+ A++

Dr hab. inż. Jan Kania z nagrodą "Przeglądu Technicznego"

Laureatem tytułu „Srebrny Inżynier 2020” w kategorii „Nauka” organizowanego przez „Przegląd Techniczny” został członek Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Śląskiej Oddział CKI Rybnik dr hab. inż. Jan Kania naukowiec i dydaktyk na Politechnice Śląskiej. Na łamach czasopisma podkreślił:
„Obecność wśród tak wspaniałych ludzi spełniających kryteria i wymogi najwyższego profesjonalizmu i kunsztu sztuki górniczej, którzy jednocześnie są największą wartością każdego zakładu czy uczelni, potwierdziła przekonanie, że praca w przemyśle wydobywczym połączona z działalnością naukową jest dla mnie nie tylko zawodem, ale wielką życiową pasją, której całkowicie się poświęcam”.
Plebiscyt „Złoty Inżynier”, organizowany przez „Przegląd Techniczny”, ma na celu wyróżnić najbardziej zasłużonych twórców techniki, reprezentujących obszary związane z nauką, techniką, biznesem i działalnością społeczną. Wśród laureatów tegorocznej 27. edycji plebiscytu znalazły się 23 osoby m. innymi JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie