Centrum Aktywności Studenckiej zaprasza wszystkich studentów do udziału w nowej inicjatywie pt.: „Aktywuj swoje pasje”. To wyjątkowa inicjatywa, której celem jest pokazanie, jak wiele inspirujących możliwości rozwoju czeka na Was na Politechnice Śląskiej.
W Studenckim Centrum Kreatywności (ul. Akademicka 3, Gliwice) – w samym sercu naszego akademickiego kampusu – chcemy stworzyć miejsce spotkań, w którym studenci będą mogli bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami organizacji studenckich, studenckich kół naukowych i grup studenckich działających na Politechnice Śląskiej.
To doskonała okazja, aby:
- poznać bogatą ofertę aktywności studenckich,
- dowiedzieć się więcej o różnych projektach i wydarzeniach,
- znaleźć miejsce, w którym można rozwinąć swoje zainteresowania i umiejętności,
- dołączyć do społeczności pełnej pasji.
Każda organizacja studencka oraz koło naukowe może przygotować własne stoisko informacyjne, my zapewniamy przestrzeń i wszelkie wsparcie organizacyjne.
To świetna okazja, by zaprezentować swoją działalność, pozyskać nowych członków i zainspirować innych do działania.
Zapraszamy do współpracy wszystkie organizacje studenckie i studenckie koła naukowe Politechniki Śląskiej.
Razem pokażmy, że nasza uczelnia to miejsce pełne energii, pasji i możliwości!
W razie jakichkolwiek pytań lub chęci zgłoszenia udziału w inicjatywnie prosimy o kontakt pod adresem: cas@polsl.pl
Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych https://www.facebook.com/CentrumAktywnosciStudenckiej