A A+ A++
photo
Author: System Published at: 18.10.2012

Politechnika na Kanapie

Pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie popularnonaukowe z cyklu „Politechnika na Kanapie” odbędzie się w Klubie Pracowników Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Banacha 3 w najbliższy wtorek, 23 października, o godz. 16:00. Dyskusja poświęcona będzie architekturze naszej uczelni widzianej oczami architekta i fotografa. Wstęp wolny.
 
Na tytułowej kanapie zasiądą twórcy budynków kampusu Politechniki Śląskiej – prof. Jerzy Witeczek i dr Grzegorz Nawrot, a także dr Adam Bednarski – architekt, specjalista w zakresie modernistycznej architektury Gliwic oraz Marcin Kończak – artysta i fotograf, absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej, którego zdjęcia pokazują Politechnikę z niecodziennej perspektywy. Zaproszeni goście dyskutować będą o architekturze Politechniki Śląskiej, widzianej oczami architekta i fotografa.
 
Na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie z cyklu „Politechnika na Kanapie” zapraszamy studentów, absolwentów, pracowników oraz wszystkich sympatyków uczelni, zainteresowanych tym, co dzieje się w Politechnice Śląskiej na co dzień.
Share:fbtwitter
photo

World Engineering Day – online conference on 04 March

System
2021-02-24 13:21:05
2021-03-07 00:43:12
24.02.2021
photo

Trzecia edycja Forum Akademicko-Gospodarczego

System
2021-02-24 09:06:32
24.02.2021
photo

Konferencja naukowa w ramach POB6

System
2021-02-24 08:19:15
24.02.2021
photo

Students of the SUT awarded scholarships by the Minister of Education and Science

System
2021-02-23 14:03:16
2021-03-07 01:15:20
23.02.2021

Show more

Events

Show all

© Silesian University of Technology

General information clause on the processing of personal data by the Silesian University of Technology

The authors - the organizational units in which the information materials were produced, are fully responsible for the correctness, up-to-date and legal compliance with the provisions of the law. Hosted by: IT Center of the Silesian University of Technology ()

Data availability statement

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie