Zaproszenie do lektury listopadowego numeru BIuletynu

1600x1000

Szanowni Państwo, 

jaką rolę w procesie przygotowania młodego pokolenia do zmierzenia się z wyzwaniami rzeczywistości powinna pełnić uczelnia? Czy współczesny uniwersytet to nadal jedynie miejsce zdobywania wiedzy i prowadzenia badań naukowych, czy raczej miejsce uzyskiwania doświadczenia i umiejętności, bez których pomyślna adaptacja, na stale zmieniającym się rynku będzie niemożliwa?
Jak wygląda proces kształtowania kompetencji przyszłości i budowania postaw przedsiębiorczych? Na te zagadnienia chcemy zwrócić uwagę naszych Czytelników w listopadowym numerze Biuletynu Politechniki Śląskiej. W wydaniu nie zabraknie także informacji oraz opisów technologii, które rewolucjonizują komunikację, i to zarówno geograficzną, jak i służącą porozumiewaniu się oraz stanowią spore wyzwanie dla naszych procesów poznawczych. Jednym zdaniem, oddajemy w Państwa ręce numer naszpikowany nowinkami, wizjonerskimi projektami oraz rozwiązaniami przyszłości, które nasza Uczelnia współtworzy.

Żeby przeczytać Biuletyn wystarczy skorzystać z poniższego linku:
https://online.fliphtml5.com/ctkef/pknh/

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie