770 (7)
Autor: Katarzyna Siwczyk     Publikacja: 30.11.2023
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Na Śląski Festiwal Nauki dojedziemy za darmo!

Już za tydzień weekend otwarcia Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024. Aby mieszkańcy regionu mogli wziąć tłumnie udział w tym wydarzeniu, organizatorzy przygotowali dla nich specjalną niespodziankę w postaci darmowych przejazdów komunikacją miejską.

Od 9 do 11 grudnia odbędzie się weekend otwarcia obchodów Europejskiego Miasta Nauki w Katowicach. Z tej okazji miłośnicy nauki będą mogli wziąć udział zarówno w 7. Śląskim Festiwali Nauki KATOWICE odbywającym się w przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego, jak i w widowisku naukowo-muzycznym otwierającym obchody Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024 – KATOPOLIS, które wystawione zostanie w pobliskiej Hali Widowiskowo-Sportowej „Spodek”.

Aby udostępnić jak największej grupie osób zainteresowanych dotarcie na te imprezy, organizatorzy Śląskiego Festiwalu Nauki we współpracą z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią przygotowali kupon uprawniający do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji w sobotę 9 grudnia, niedzielę 10 grudnia oraz w poniedziałek 11 grudnia.Kupon będzie działać przez trzy festiwalowe dni we wszystkich środkach komunikacji na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Będzie można go pobrać ze strony internetowej ZTM: https://metropoliagzm.pl/2023/11/16/gornoslasko-zaglebiowska-metropolia-wspolgospodarzem-7-slaskiego-festiwalu-nauki/ 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie