Dwóch mężczyzn stoi w przestrzeni kampusu Uczelni
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 02.11.2021

Welcome to the TUBAF! Prezentacja Uniwersytetu Technicznego we Freibergu

Studiuj we Freibergu i zdobądź dyplom dwóch uczelni! 8 listopada br. na platformie ZOOM odbędzie się spotkanie dotyczące możliwości studiowania na Uniwersytecie Technicznym we Freibergu.

Uniwersytet Techniczny we Freibergu to jedna z renomowanych niemieckich uczelni technicznych oferująca bogaty wybór specjalności, świetnie wyposażone laboratoria, atrakcyjne praktyki, kierunki anglojęzyczne oraz podwójny dyplom magisterski – realizowany w Polsce i w Niemczech.

Szczegóły dotyczące oferty będzie można poznać podczas spotkania, które poprowadzą goście z Niemiec oraz pracownicy Politechniki Śląskiej. W trakcie prezentacji będzie można uzyskać wiele istotnych informacji dotyczących nie tylko studiów, lecz także życia studenckiego na campusie TUBAF, poznać warunki mieszkaniowe, możliwości spędzania wolnego czasu. Przedstawiona zostanie również oferta kursów języka niemieckiego, organizowanych na naszej Uczelni i we Freibergu, przygotowujących do pobytu i studiów w Niemczech. Będzie można także zadać pytania oraz wziąć udział w quizie z nagrodami.

Spotkanie odbędzie się 8 listopada, godz. 12.00 – 14.00 na platformie ZOOM.

Meeting-ID: 928 8921 6423

Kenncode: 28403