Autor: Aleksandra Weber     Publikacja: 13.05.2021

Webinarium poświęcone udziałowi w projektach międzynarodowych

Regionalny Punkt Kontaktowy Politechniki Śląskiej zaprasza do udziału w webinarium „Pokaż się od najlepszej strony i rozpocznij przygodę z projektami międzynarodowymi”. Spotkanie odbędzie się 21 maja.

Podczas webinarium, które odbędzie się 21 maja w godzinach od 10:00 do 11:40, zostaną podjęte zagadnienia związane m.in. z Horyzontem Europa, popularyzacją nauki, zdobywaniem doświadczenia międzynarodowego oraz dorobkiem naukowym. Agenda spotkania jest dostępna na stronie internetowej Regionalnego Punktu Kontaktowego Politechniki Śląskiej.

Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem formularza do 19 maja 2021 roku. Udział w webinarze jest bezpłatny. Wydarzenie jest organizowane dzięki współfinansowaniu MEiN.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie