Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 17.09.2021

Politechnika Śląska na zabrzańskim „Pikniku w rytmie firmy”

Na terenie Zabrzańskiej Strefy Ekonomicznej odbył się "Piknik w rytmie firmy", cykliczna impreza organizowana przez UM Zabrze. Na imprezie swoją ofertę edukacyjną przedstawiła Politechnika Śląska.

Celem Pikniku była m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców oraz integracja z mieszkańcami miasta.

Odwiedzający mieli również okazję do zapoznania się z ofertą Politechniki Śląskiej oraz Programem Absolwenci Politechniki Śląskiej koordynowanym przez Biuro Karier Studenckich. Celem programu jest integracja Absolwentów z Uczelnią, w ramach której uczestnicy mają dostęp do informacji o Uczelni dotyczącej oferty edukacyjnej oraz wydarzeń i innych przedsięwzięć podejmowanych przez Uczelnię.

Dodatkową korzyścią i osią Programu jest Karta Absolwenta, która uprawnia do korzystania ze zniżek i promocji przygotowanych przez firmy i instytucje specjalnie dla Uczestników Programu.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie