Na graficie widzimy zaproszenie na konferencję z nazwą i terminami. Na dole loga organizatorów i patronów medialnych
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 04.05.2022

5th Symposium on Biotransformations for Pharmaceutical and Cosmetic Industry

W dniach 13-15 czerwca 2022 roku w Kroczycach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odbędzie się 5th Symposium on Biotransformations for Pharmaceutical and Cosmetic Industry. Będzie to kolejna edycja międzynarodowego spotkania wysokiej klasy specjalistów, zajmujących się szeroko pojętymi biotransformacjami. Organizację tegorocznej konferencji powierzono pracownikom Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej.

Celem konferencji jest spotkanie przedstawicieli środowisk akademickich, instytucji naukowych i przemysłu oraz poznanie najnowszych światowych trendów w procesach biotransformacji, a także perspektyw na przyszłość w tej dziedzinie. Dyskusja obejmie wiele aspektów biotransformacji w różnych branżach, w tym w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, chemicznym i spożywczym. Zgłoszony materiał badawczy będzie podlegał ocenie komitetu naukowego, co zapewni wysoki poziom merytoryczny.

Konferencja jest wydarzeniem, w którym uczestniczyć będą zarówno uznani naukowcy, jak również doktoranci i studenci z wiodących ośrodków naukowych w Polsce oraz zaproszeni goście zagraniczni o światowej renomie m.in. prof. Ulf Hanefeld z TU Delft w Holandii, prof. Edmond Magner z University of Limerick w Irlandii. Swój udział zapowiedzieli również przedstawiciele przemysłu.

Informacje szczegółowe:

1. Konferencja odbędzie się w dniach 13-15.06.2022 r. w hotelu Ostaniec, 42-425 Kroczyce, Podlesice 82, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
  2. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim
  3. Zapisy zostały przedłużone do – 15.05.2022 r.
  4. Termin zgłaszania abstraktów wystąpień i posterów – 15.05.2022 r.
  5. Termin płatności – 15.05.2022 r.
  6. Ostateczna decyzja komitetu naukowego w sprawie akceptacji wystąpień – 15.05.2022 r.

Informacje szczegółowe dotyczące konferencji i rejestracji można znaleźć na stronie www.biotransformation.polsl.pl. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu mogą kontaktować się pod adresem mailowym: biotransformation@polsl.pl.