A A+ A++
photo
Author: System Published at: 22.01.2021

Rejestracja na „Tydzień z Horyzontem Europa”

RPK Politechnika Śląska wraz z Siecią Regionalnych Punktów Kontaktowych Programów Ramowych UE oraz Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych zapraszają na wydarzenie pn. „Tydzień z Horyzontem Europa”, które odbędzie się w dniach od 8 do 12 lutego 2021 roku.

W ramach „Tygodnia z Horyzontem Europa” zaplanowano 15 webinariów, dostępnych dla uczestników w całej Polsce.
Poszczególne webinaria będą prowadzone przez ekspertów Punktów Kontaktowych, którzy wspierają beneficjentów w aplikowaniu i realizacji projektów finansowanych z Programu Horyzont Europa.
 
Rejestracja jest prowadzona odrębnie na każde ze spotkań. Można jej dokonać na stronie, klikając w odpowiedni link w agendzie wydarzenia.
 
HORYZONT EUROPA zastąpi obecny Program Ramowy na rzecz badań i innowacji HORYZONT 2020. Proponowany budżet tego mechanizmu w perspektywie 2021 – 2027 to ok. 95 mld EUR. Jego głównym celem jest wzmocnienie wpływu badań i innowacji na rozwój polityk UE, wsparcie wdrażania innowacji przez europejski przemysł, w tym MŚP i sprostanie globalnym wyzwaniom, w tym zmianom klimatu i celom zrównoważonego rozwoju wyznaczonym przez ONZ.
 
Serdecznie zapraszamy.
Share:fbtwitter

News

Show all
Eureca-Pro logo

© Silesian University of Technology

General information clause on the processing of personal data by the Silesian University of Technology

The authors - the organizational units in which the information materials were produced, are fully responsible for the correctness, up-to-date and legal compliance with the provisions of the law. Hosted by: IT Center of the Silesian University of Technology ()

Rules for the use of "cookies" on the websites of the Silesian University of Technology

Data availability statement

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie