A A+ A++
photo
Author: System Published at: 19.08.2020

Sprawdź wyniki I tury rekrutacji!

Ogłoszono wyniki I tury kwalifikacji w pierwszym naborze na studia na Politechnice Śląskiej. Sprawdź, czy zostałeś zakwalifikowany do przyjęcia.

Pierwsi kandydaci otrzymali już informację o zakwalifikowaniu do przyjęcia na studia w I turze kwalifikacji. To pierwszy krok na drodze do społeczności akademickiej Politechniki Śląskiej. Osoby zakwalifikowane powinny do 26 sierpnia:

  • wgrać skan lub zdjęcie świadectwa dojrzałości (w przypadku kandydatów na studia pierwszego stopnia),
  • uzupełnić wszystkie wymagane dane osobowe,
  • wgrać zdjęcie w postaci elektronicznej na potrzeby przyszłej legitymacji studenckiej,
  • zaakceptować wymagane oświadczenia oraz przesłać elektroniczną teczkę z dokumentami w systemie SOREK.

Złożone dokumenty zostaną zweryfikowane przez komisję rekrutacyjną. Przyszli studenci 31 sierpnia otrzymają wyniki pierwszej tury przyjmowania dokumentów.

W ostatnim dniu sierpnia na kontach rekrutacyjnych zostaną opublikowane także wyniki drugiej tury kwalifikacji. Termin przesłania elektronicznej teczki przez osoby zakwalifikowane w II turze zakończy się 4 września, a następnie 8 września kandydaci otrzymają informacje o wynikach drugiej tury przyjmowania dokumentów.

Następny nabór rozpocznie się 9 września. Osoby, które uiściły opłatę w pierwszym naborze i nie zostały zakwalifikowane do przyjęcia na kierunku wybranym jako podstawowy, nie będą ponosiły kosztów w kolejnych naborach.

Informacje o kierunkach studiów, na które pozostały wolne miejsca, zostaną opublikowane 9 września o godz. 12:00.  

Informacje dla kandydatów na studia na Politechnice Śląskiej można uzyskać na stronie www.rekrutacja.polsl.pl


Share:fbtwitter
photo

Compliance with the mandatory rules during the epidemic

Tomasz Haptas
2021-02-04 00:54:34
2021-03-02 13:05:30
04.02.2021
photo

Springer National Scientific Publishing Program

Tomasz Haptas
2020-08-13 07:48:00
2023-07-14 09:42:19
13.08.2020
photo

The statute of the Silesian University of Technology was adopted

Due to the epidemic situation, education of students, doctoral students and participants of postgraduate studies and other forms of education will be conducted only with the use of distance education methods and techniques.

Tomasz Haptas
2020-08-13 07:43:52
2021-02-04 10:48:46
13.08.2020

Show more

Events

Show all
Eureca-PRO logo

© Silesian University of Technology

General information clause on the processing of personal data by the Silesian University of Technology

The authors - the organizational units in which the information materials were produced, are fully responsible for the correctness, up-to-date and legal compliance with the provisions of the law. Hosted by: IT Center of the Silesian University of Technology ()

Data availability statement

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie