Start - News

Author: System Published at: 03.11.2014
Kapitanie! Mój kapitanie!, czyli jak zostać liderem
XXV Spotkanie Gospodarcze pt. <<„Kapitanie! Mój kapitanie!” – czyli jak zostać liderem>> odbędzie się w Regionalne Izbie Gospodarczej przy ul. Opolskiej 15 w Katowicach 6 listopada w godzinach 18:00-20:00. Na spotkanie adresowane do studentów, absolwentów śląskich uczelni, młodych przedsiębiorców oraz wszystkich osób zainteresowanych przedsiębiorczością i samorozwojem zaprasza Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Wstęp wolny. Rejstracja trwa do 5 listopada do 23:00.
Żaden zespół nie wykona swoich zadań w pełni efektywnie bez dobrego lidera – kogoś, kto poprowadzi grupę do wytyczonego celu, kogoś dostrzegającego potencjał w każdym członku zespołu i motywującego do wspólnego działania. Celem spotkania gospodarczego, zaplanowanego na najbliższy czwartek w siedzibie Regionalnego Izby Gospodarczego w Katowicach, jest uzmysłowienie młodym ludziom, kim naprawdę jest prawdziwy lider, jak można nim zostać oraz jakie są inne aspekty wynikające z pełnienia funkcji przywódcy, będącego liderem.
Uczestnicy XXV Spotkania Gospodarczego poznają ekspertów z zakresu przywództwa dr Annę Syrek-Kosowską – psychologa i trenera biznesu, executive coacha i superwizora coachingu, młodego przedsiębiorcę Mateusza Ostrowskiego – prezesa i lidera spółki Happy Island sp. z o.o. oraz Krzysztofa Samsona – Group Leadera w PricewaterhoseCoopers Service Delivery Center. Oprócz tego dowiedzą się kim jest prawdziwy lider i jak nim zostać, jak budować autorytet wśród ludzi, jakie umiejętności są niezbędne, żeby zostać liderem i czy można się ich nauczyć czy może trzeba je mieć wrodzone, jakie są najtrudniejsze aspekty w byciu liderem, jak funkcja lidera wpływa na relacje międzyludzkie, czy bycie liderem to odpowiedzialność całodobowa, jakie są kardynalne błędy młodego lidera oraz co wpływa na łatwość bycia liderem. Spotkanie poprowadzi Janusz Dramski – przewodniczący Forum Młodych RIG w Katowicach oraz przewodniczący zarządu Górnośląskiej Rady Organizacji Młodzieżowych GROM.
Rejestracja online uczestników spotkania gospodarczego <<„Kapitanie! Mój kapitanie!” – czyli jak zostać liderem>> trwa do 5 listopada go godz. 23:00. Ilość miejsc ograniczona. Zachęcamy do udziału. Dodatkowych informacji udziela koordynatorka projektu – Anna Dragon pod numerem tel. 506 916 211 lub mailowo.
News
Show all














Show more Less items
Events
Show allCooperation:

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.
Cooperation:

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.