A A+ A++

Chatki studenckie

Czas studiów to nie tylko nauka. To również czas poszukiwania i rozwijania pasji oraz nawiązywania relacji, które czasem mogą przetrwać długie lata.

Zapraszamy do odkrywania i poszerzania własnych zainteresowań – w tym także poprzez zaangażowanie w działających na Politechnice Śląskiej organizacjach studenckich. Zachęcamy również do aktywnego wypoczynku turystycznego oraz do udziału we wspólnych wyprawach w góry.

Politechnika Śląska zaprasza do jednej z dwóch należących do uczelni chatek studenckich. Chatka Akademickiego Klubu Turystycznego Watra znajduje się na Pietraszonce, w miejscowości Istebna, w sercu Beskidu Śląskiego. Z kolei chatka Adamy, czyli Studencki Schron Turystyczny "Pod Solniskiem", położona jest na północnych stokach Opuśnioka (819 m n.p.m.) w Paśmie Jałowieckim należącym do Beskidu Żywieckiego. Oba obiekty, zarówno Adamy, jak i Pietraszonka, są ogrzewane, dysponują bieżącą wodą oraz elektrycznością, a także w pełni wyposażonymi kuchniami.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą chatek studenckich, korzystania z zaplecza turystycznego, jakim dysponują, i śmiałego eksplorowania Beskidu Śląskiego i Żywieckiego.

Do zobaczenia na szlaku!


Chatka Adamy – Studencki Schron Turystyczny "Pod Solniskiem"Chatka AKT na Pietraszonce

Eureca-PRO logo

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie