od 09-03-2022
Sala 210A
Autor: Ewelina Domalik Publikacja: 02.03.2022 Aktualizacja: 03.03.2022

Spotkanie o Erasmus+

Właśnie rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy w ramach programu Erasmus + na rok akademicki 2022/23. Program Erasmus + jest europejskim projektem, którego celem jest m.in. wymiana studentów.

Wszystkie osoby zainteresowane studiami na jednej z naszych zagranicznych uczelni partnerskich (w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Grecji lub Danii) lub praktykami za granicą w ramach programu Erasmus + zapraszam na spotkanie, które odbędzie się w środę 9 marca 2022r. o godz.14:30 w sali 210A

dr hab. Iwona Nowak. prof.PŚ
Wydziałowy Koordynator programu Erasmus+