od 20-05-2021
do 16:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 07.05.2021 Aktualizacja: 07.05.2021

Konferencja Akademii Think Tank sieci SGroup

Zapraszamy na międzynarodową konferencję “Responsible International Higher Education 2021 - transformative modes for sustainable and hybrid engagement” organizowaną w dniach 20-21 V 2021 przez sieć akademicką SGroup i działającą w jej ramach Akademię Think Tanków.
Wydarzenie kierowane jest do kadry kierowniczej wyższego szczebla, nauczycieli akademickich, pracowników administracyjnych, doktorantów i studentów instytucji szkolnictwa wyższego, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych. Konferencja odbędzie się w trybie zdalnym, będzie prowadzona w j. angielskim, a udział w niej jest bezpłatny.

Więcej informacji nt. programu i prezenterów oraz link do rejestracji podano na stronie https://sgroup-unis.eu/news/sgroup-think-tank-academy-web-conference-20-21-may-2021

Rejestracja uczestników możliwa jest do 19 maja włącznie.

Although the final programme has not yet been fully finalized, we can already share a preliminary version. Please note that all times in the schedule are in CEST (Central European Summer Time).

20 May 2021

10:00 -11:00: An Australian perspective with Stacey Farraway, La Trobe University

11:00 - 12:30: Think Tank for China

14:00 -15:00:  Keynote speech by Adel El Zaim, University of Ottawa