photo
od 06-05-2021
od 15:00
do 06-05-2021
do 18:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 05.05.2021 Aktualizacja: 05.05.2021

POB5 Automatyzacja procesów i Przemysł 4.0 – z cyklu Gość specjalny

Serdecznie zapraszamy na spotkanie POB5 Automatyzacja procesów i Przemysł 4.0 – z cyklu Gość specjalny, które odbędzie się w dniu 6.05.2021 (czwartek) o godz. 15.00.

Wykład pt. Andrzej Sobaś - design story, wygłosi Prof. Andrzej Sobaś, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, projektant wzornictwa przemysłowego, ze specjalnością projektowanie ergonomiczne.


Po wykładzie odbędzie się debata dotycząca nowych trendów w projektowaniu, w której udział weźmie Pani Katarzyna Sokołowska, założycielka Studia Projektowego SOKKA, absolwentka ASP, autorka wielu nagrodzonych projektów z zakresu wzornictwa przemysłowego oraz Prof. Krzysztof Zalewski, Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

Link do spotkania:

Join Zoom Meeting

https://zoom.us/j/93127501534?pwd=WXpyWHQrZ0hjVDgvWjNUNHBma0pLQT09Zapraszamy Państwa do odwiedzania ciągle aktualizowanych stron POB5, gdzie zamieszczono kalendarium https://www.polsl.pl/pob5/  w zakładce Materiały do pobrania.

Udostępnij:fbtwitter
1 z 1

Brak wpisów

1 z 1

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie