od 21-04-2021
do 12:25
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 30.04.2021 Aktualizacja: 30.04.2021

ASTOR Tour 2021

Uczniowie, Studenci - czas na cyfrową transformacje przemysłu!

Czwarta rewolucja przemysłowa staje się faktem, nie zwlekaj i poznaj ją od środka!

- Czym jest Przemysł 4.0?
- Co to znaczy być Inżynierem 4.0?
- Co znajduje się w pokazowych halach produkcyjnych ASTOR?
- Jak działamy w ASTOR oraz jak do nas dołączyć?

Tego z pewnością dowiesz się biorąc udział w organizowanym przez nas ASTOR Tour - zapraszamy na specjalny Dzień dla Edukacji, przygotowany z myślą właśnie o Was! Spotkania z ekspertami, pokazy live i nie tylko - wszystko to w wygodnej i bezpiecznej formie, czyli zdalnie.

Kiedy? 21.05.2021
Godz. 10:00 – 12:25
Gdzie? Platforma Pine

Zarejestruj się już teraz na stronie: https://www.astor.com.pl/astor-tour-2021-dla-studentow.html