od 23-04-2021
do 14:00
internet
Autor: Jacek Staszkiewicz Publikacja: 15.04.2021 Aktualizacja: 15.04.2021

Cykl wykładów dla studentów i doktorantów dotyczących tematyki ochrony klimatu i środowiska

23 kwietnia o godz. 12:00 odbędzie się I wykład z cyklu „Ochrona klimatu i środowiska – aktualne wyzwania” zorganizowany przez Centrum Ochrony Klimatu i Środowiska. Wykład pt. „Oddziaływanie zmian klimatu na charakterystykę aerozoli atmosferycznych” poprowadzi prof. dr hab. Józef Pastuszka ekspert z zakresu ochrony powietrza, aerozoli, oceny narażenia na zanieczyszczenia i zagrożeń dla zdrowia.

Wykład jest skierowany do wszystkich zainteresowanych osób, a w szczególności studentów, doktorantów i kół naukowych. Uczestnicy seminarium będą mieli możliwość udziału w dyskusji oraz zadawania pytań.

Wykład odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom.

1 z 1

Brak wpisów