photo
od 12-04-2021
od 00:00
do 16-04-2021
do 00:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 07.04.2021 Aktualizacja: 07.04.2021

Inżynierskie Targi Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii

Zapraszamy do udziału w 23’edycji wiosennych targów pracy i przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej, które odbędą się 12 – 16 kwietnia 2021 na platformie internetowej.

Koordynatorami wydarzenia są uczelniane Biuro Karier Studenckich oraz Samorząd Studencki.

Przedsięwzięcie ma na celu nawiązanie kontaktu Państwa firmy z potencjalnymi kandydatami do pracy – studentami, absolwentami  i pracownikami naukowymi Politechniki Śląskiej.

Organizacji targów towarzyszy idea zwiększania platformy współpracy w zakresie wzmacniania praktycznych elementów kształcenia w Politechnice Śląskiej oraz wymiany wiedzy pomiędzy biznesem a środowiskiem akademickim. Współpraca taka może dotyczyć zlecania opracowań nowych metod, udostępniania materiałów do pisania prac dyplomowych, w tym rozpraw doktorskich, jak również konsultowania pomysłów na zwiększenie efektywności podejmowanych działań.

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania charakteru działalności Państwa przedsiębiorstwa, struktury organizacyjnej oraz planów rekrutacyjnych, a co najważniejsze – pozyskania wartościowych i wykwalifikowanych pracowników. Udział w targach pozwoli też na wzmocnienie wizerunku Państwa firmy jako atrakcyjnego Pracodawcy.

Oferta udziału dostępna na stronie: ITPiP 2021 BIZNES.pdf (polsl.pl)

Udostępnij:fbtwitter
1 z 1

Brak wpisów

1 z 1

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie