od 21-04-2021
do 14:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 01.04.2021 Aktualizacja: 07.04.2021

Dzień otwarty Instytutu Fizyki Politechniki Śląskiej

Dzień otwarty Instytutu Fizyki odbędzie się 21 kwietnia o 10.00 na Zoomie.

Zapraszamy wszystkich Uczniów oraz Studentów zainteresowanych podjęciem studiów na kierunku Fizyka Techniczna - Studia o Profilu Praktycznym oraz wszystkich pasjonatów fizyki i nauki na zdalny Dzień Otwarty Instytutu Fizyki Politechniki Śląskiej.

• Chcesz dowiedzieć się, czy można zmierzyć wielkości nieskończenie małe?
  • Chcesz się przekonać, czy prowadzenie pomiarów fizycznych zawsze wymaga stosowania drogiej i zaawansowanej aparatury badawczej?
  • Masz ochotę zajrzeć do naszych laboratoriów badawczych i dowiedzieć się, jakie badania w nich prowadzimy?
  • Chcesz zobaczyć Instytut od środka, poznać naszych studentów, koła naukowe oraz pracowników?
  • A może interesuje Cię oferta kształcenia na naszym kierunku oraz czym zajmują się nasi partnerzy ze strefy przemysłu i nowych technologii?

Jeśli tak, koniecznie zajrzyj do nas! Szczegóły wydarzenia znajdziesz Aktualnosci - Instytut Fizyki - Centrum Naukowo-Dydaktyczne Politechniki Śląskiej Instytut Fizyki – Centrum Naukowo-Dydaktyczne Politechniki Śląskiej (polsl.pl)

1 z 1

Brak wpisów