od 30-03-2021
do 30-03-2021
do 18:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 31.03.2021 Aktualizacja: 31.03.2021

E-spotkanie „Posłuchaj eksperta” w ramach POB1: Onkologia obliczeniowa i spersonalizowana medycyna.

Spotkanie online „Posłuchaj eksperta”, zorganizowane w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego 1: onkologia obliczeniowa i spersonalizowana medycyna.

Gościem spotkania będzie prof. January Weiner, który wygłosi wykład „Factchecking Oxford/Astrazeneca vaccine: what do we really know?”. Prof. J. Weiner jest ekspertem z zakresu biologii obliczeniowej i statystyki, pracownikiem Berlin Institute of Health, członkiem kierowanego przez prof. S.E. Kauffmana zespołu badawczego pracującego nad nową generacją szczepionek przeciw gruźlicy. Był także wieloletnim pracownikiem Max Planck Institute for Infection Biology, Department of Immunology. Z jego dorobkiem naukowym można zapoznać się na platformach GoogleScholar oraz ResearchGate.

Spotkanie odbędzie się 30 marca za pośrednictwem platformy Zoom (Meeting ID: 914 6222 763, Passcode: 908944).

1 z 1

Brak wpisów