od 24-03-2021
do 15:00
Autor: Rafał Wąsik Publikacja: 24.03.2021 Aktualizacja: 24.03.2021

CLICK-WATCH-TALK 2.0 - konferencja branży materiałów kompozytowych

24 i 25 marca 2021 r.. odbędzie CLICK-WATCH-TALK 2.0 - bezpłatna konferencja online dla branży materiałów kompozytowych.
Razem z Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych oraz Wydziałem Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, pod patronatem Komitetu Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Polskiej Akademii Nauk, Sekcja Materiałów Niemetalowych po raz drugi zapraszamy Państwa do wirtualnej przestrzeni, gdzie nasi goście zaprezentują wyniki swoich badań, produkty oraz usługi.

Harmonogram wydarzenia:
24 marca 2021 r. (środa)
  1. Kompozyty metalowe – teraźniejszość i przyszłość (InnoMAT Sp. z o.o., Innerco Sp. z o.o., AGH, Politechnika Śląska)
  2. Kompozyty hybrydowe: polimer-metal (Loxee Sp. z o.o., Brandenburg University of Technology Cottbus-Senftenberg, Fraunhofer IAP)
  3. Monitorowanie uszkodzeń i naprawa kompozytów polimerowych (EC TEST Systems Sp. z o.o., NDT-NET Sp. z o.o., ZUT, AGH)

25 marca 2021 r. (czwartek)
  1. Automatyzacja procesów wytwarzania elementów kompozytowych (PKTK, Brandenburg University of Technology Cottbus-Senftenberg, Fraunhofer IAP, Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.)
  2. Druk 3D – perspektywy dla materiałów kompozytowych (Centrum Zaawansowanych Technologii UAM, Sygnis New Technologies, CadXpert/Systemy Druku 3D, Omni3D)
  3. O współpracy polsko-portugalskiej (PKTK, MOBINOV - Automotive Cluster of Portugal)
Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie www (kliknij tutaj). Udział jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. W przyjemnej atmosferze porozmawiamy o wyzwaniach, z którymi mierzy się obecnie branża. Będzie merytorycznie i inspirująco! Zapraszamy!

CWT
1 z 1