od 22-03-2021
do 22-03-2021
do 18:00
Autor: Rafał Wąsik Publikacja: 17.03.2021 Aktualizacja: 24.03.2021

Seminarium "Nowoczesne materiały dla motoryzacji"

Zapraszamy do udziału w referacie, który wygłosi pracownik naszego wydziału, dr hab. inż. Jarosław Piątkowski, prof. PŚ. Prelekcja dotyczy zastosowania nowoczesnych materiałów metalicznych i technologii ich produkcji w sektorze automotive. Zostaną przedstawione przykłady wyrobów z wytrzymałych stopów żelaza i ultralekkich stopów Al i Mg na komponenty poszycia karoserii samochodowej oraz elementy napędowe. Prelegent zaprezentuje urządzenia badawcze i metody zarządzania produkcją dedykowane dla motoryzacji, jako jednej z najbardziej dochodowych dziedzin przemysłu. Przedstawione zostaną przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, z którymi Wydział Inżynierii Materiałowej współpracuje w ramach badań i rozwoju kadry inżynierskiej oraz praktyk dla studentów.

Referat, którego czas trwania to ok. 40 minut zostanie wygłoszony on-line na platformie Zoom dwa razy:
1 z 1

Brak wpisów