A A+ A++

Zmarł profesor Jerzy Dziubiński

Z żalem informujemy, że 25 stycznia 2022 r. zmarł w wieku 76 lat prof. dr hab. inż. Jerzy Dziubiński. Ceremonie pogrzebowe odbędą się 31 stycznia o godzinie 11 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Katowicach przy ul. Murckowskiej, a po nich nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce spoczynku.

Profesor Jerzy Dziubiński był spawalnikiem, absolwentem Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej. Na wydziale MT pracował w Katedrze Spawalnictwa, potem w Instytucie Metaloznawstwa i Spawalnictwa, gdzie w latach 1980–1989 był zastępcą dyrektora. Tytuł profesora uzyskał w roku 1991. Od roku 1992 był zastępcą dyrektora w Instytucie Transportu na Wydziale Inżynierii Materiałowej, Metalurgii i Transportu. Po utworzeniu w roku 2002 Wydziału Transportu pracował w Katedrze Eksploatacji Pojazdów na WT. W roku 2005 przeszedł na emeryturę.

Łączymy się w bólu z Żoną Zmarłego.

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie