820-SSN2021.jpg

18 czerwca 2021 roku odbędzie się XIX Studencka Sesja Naukowa Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej.

Do udziału serdecznie zapraszamy studentów I i II stopnia studiów, doktorantów oraz zainteresowane koła naukowe.

Przypominamy, że w przypadku studentów II stopnia Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej, zgodnie z procedurą dyplomowania „każdy dyplomant zobowiązany jest do zgłoszenia streszczenia pracy magisterskiej, w wyznaczonym terminie, na corocznie organizowaną studencką sesję naukową – co stanowi jeden z warunków zaliczenia seminarium dyplomowego”.

Tematyka konferencji dotyczyć będzie zagadnień transportowych związanych z:

• transportem drogowym,
  • transportem kolejowym,
  • transportem lotniczym,
  • systemami transportowymi,
  • inżynierią ruchu,
  • logistyką.

Przesłane streszczenia po uzyskaniu pozytywnej opinii komitetu naukowego zostaną wydane w postaci materiałów pokonferencyjnych. Możliwe będzie także opublikowanie pełnych tekstów referatów, jeżeli będzie zainteresowanie.

Osoby zakwalifikowane do prezentacji referatów podczas sesji plenarnej zostaną poinformowane drogą mailową.
Każdy prelegent otrzyma certyfikat za wygłoszoną prezentację. Najlepsze prace zostaną wyróżnione dyplomami oraz nagrodami.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz MS Forms: https://forms.office.com/r/ScwwyEwg7Q

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Terminy:
07.06.2021 – ostateczny termin rejestracji i przesyłania streszczeń
11.06.2021 – przesłanie decyzji do osób zakwalifikowanych do prezentacji online
15.06.2021 – ostateczny termin przesłania prezentacji multimedialnej przez osoby zakwalifikowane do wystąpienia
18.06.2021 godz. 10:00 – Studencka Sesja Naukowa.

W razie pytań prosimy o kontakt z sekretarzem konferencji mgr inż. Agatą Kurek agata.kurek@polsl.pl