A A+ A++
photo Zdjęcie koszyka piknikowego.
Autor: Mateusz Naramski Publikacja: 07.06.2024 Aktualizacja: 07.06.2024

Piknik Charytatywny dla Sebastiana!

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na Piknik Charytatywny dla Sebastiana!

Z wielką radością informujemy o wyjątkowej akcji charytatywnej organizowanej przez Samorząd Studencki Wydziału Organizacji i Zarządzania. Celem tej akcji jest wsparcie naszego kolegi Sebastiana, który zmaga się z ciężką chorobą.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Pikniku Charytatywnym, który odbędzie się 12 czerwca w godzinach 10:00-14:00.

🌟 Co przygotowaliśmy na Piknik? 🌟

🔹 Atrakcje i konkurencje – organizowane przez Samorząd, koła naukowe oraz zaangażowanych studentów. Aby wziąć udział w każdej z nich, wystarczy wpłacić symboliczną cegiełkę. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane bezpośrednio na wsparcie Sebastiana. Prosimy o zabranie gotówki.

🔹 Losy do głównej dużej loterii – za każdą wygraną w naszych konkurencjach otrzymają Państwo los, który daje szansę na wygranie niesamowitych nagród ufundowanych przez naszych wspaniałych sponsorów z Zabrza i okolic. Szczegóły dotyczące nagród będą dostępne wkrótce.

🔹 Kiermasz ciast – pyszne domowe wypieki za symboliczne kwoty. To idealna okazja, aby spróbować czegoś słodkiego i jednocześnie wesprzeć Sebastiana.

Więcej szczegółów na temat stanu zdrowia Sebastiana znajdą Państwo pod tym linkiem: [https://www.siepomaga.pl/pomocdlasebastiana].

Zapraszamy do licznego udziału, zabrania znajomych i wspólnego wsparcia naszego kolegi!

Do zobaczenia 12 czerwca na Pikniku Charytatywnym!

Z poważaniem,

Samorząd Studencki Wydziału Organizacji i Zarządzania

Pokaż wszystkie

Przestrzeganie obowiązkowych zasad podczas epidemii

2021-02-04 00:54:34
2021-03-02 13:05:30
04.02.2021

Narodowy program publikacji naukowych Springer 2020

2020-08-13 07:48:00
2023-07-14 09:42:19
13.08.2020

Targi KOMPOZYT-EXPO w Krakowie

Wideo może być bardzo pomocne w przedstawieniu swojego punktu widzenia.

2020-08-13 07:46:51
2021-02-04 00:49:58