od 02-12-2020
do 02-12-2020
do 00:00
Autor: Mateusz Naramski Publikacja: 21.12.2020 Aktualizacja: 21.12.2020

I Seminarium Naukowe Pracowników WOIZ - POB 6 „Ochrona klimatu i środowiska, nowoczesna energetyka”

Na Wydziale Organizacji i Zarządzania ruszamy z cyklem seminariów naukowych poświęconych tematom mieszczącym się w Priorytetowych Obszarach Badawczych PŚ.

2.XII.2020 o godz. 14.00 rozpocznie się seminarium poświęcone POB6, na którym zaprezentują swoje badania pracownicy WOIZ.
Program seminarium i dane do logowania znajdziecie Państwo w załączonym pliku.

Serdecznie zapraszam
Aleksandra Kuzior (koordynator wydziałowy POB 6)

Pokaż wszystkie