Autor: Mateusz Naramski Publikacja: 15.03.2021 Aktualizacja: 15.03.2021

Nabór na stypendia Santander

Stypendia są okazją do zdobycia nie tylko cenionych kompetencji, ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. W 2021 roku wsparcie i wybrane projekty kierowane są do studentów, absolwentów, a także wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym.

Osoby zainteresowane nowymi stypendiami Santander pod hasłem „#LifelongLearning”mogą aplikować na:

– Stypendium Santander Tech | Digital Reskilling - Ironhack – jest to 300 stypendiów dla osób, które chcą poprawić lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych i technologii programowania lub planują karierę w obszarze gospodarki cyfrowej.
Aplikować można do 25 marca 2021 do godz. 23.00 za pośrednictwem strony internetowej: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-digital-reskilling-ironhack;

– Stypendium Językowe Santander | English courses – British Council – kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności potrzebnych w środowisku pracy. Nabór za pośrednictwem strony internetowej English  Courses – British Council trwa do 14 kwietnia 2021 r. do godz. 23.00;

– Studencki Nobel - konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Studenci zmierzą się w 9 kategoriach (zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych), w których będą mogli uzyskać nagrodę 5 000 zł, finansowaną przez Santander Universidades. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych studentów oraz zwiększenie ich szans na zaistnienie w świecie nauki i biznesu.  Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00 za pośrednictwem strony internetowej https://www.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2021;

– Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK  – 50 miejsc dla studentów i  absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.
Nabór trwa do 21 marca 2021 r. godz. 23.00 za pośrednictwem strony internetowej https://www.becas-santander.com/pl/program/ecb_uek_2021

– Akademia Biznesu Rodzinnego Santander Universidades – cykl spotkań online z przedsiębiorcami reprezentującymi polskie firmy rodzinne dla 200 studentów i absolwentów. W trakcie spotkań online zostaną przybliżone zagadnienia z wiązane z zakładaniem, zarządzaniem i rozwojem firmy rodzinnej. Prelegenci opowiedzą też o nietypowych ścieżkach kariery, które wybrali. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00 za pośrednictwem strony internetowej: https://www.becas-santander.com/pl/program/abr_2021

– Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje cyfrowe – 20 miejsc dla studentów, którzy chcą zgłębić kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach, w których kluczową rolę pełnią osoby przekształcające i analizujące dane w celu podejmowania decyzji biznesowych. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Nabór trwa do 31 marca 2021 r. godz. 23.00
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech_uew_2021

Więcej informacji znajduje się na platformie santander-grants.com, poświęconej nowym naborom do projektów stypendialnych realizowanych przy współpracy z najbardziej prestiżowymi ośrodkami akademickimi w Polsce i na świecie.

Od 2002 r. Grupa Santander przeznaczyła ponad 1, 8 miliarda euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 430 000 stypendiów i grantów od 2005 roku. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

W razie dodatkowych pytań należy kontaktować się poprzez adres mailowy: santander.universidades@santander.pl

(źródło: https://www.polsl.pl/Lists/AktualnosciUczelniane/PokazWiadomosc.aspx?WebPartTitle=ListaWiadomosci&Page=1&WebPartTitle2=Wiadomosc&Filter1Field2=Identyfikator&Filter1Value2=4020)

Pokaż wszystkie
photo

Uniwersytet dla Cudzoziemców w Perugii oferuje zaawansowany kurs szkoleniowy "Maria Montessori: Pedagogy for Peace".

2024-03-28 13:17:41
2024-03-28 13:23:38
photo

Konkurs na najlepsze pomysły biznesowe