A A+ A++

Współpraca pracowników KPKM z firmą Syntplant i wspólny sukces w konkursie INNOWATORY Wprost 2021

W dniu 14.09.2021 w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród ▶Innowatory◀ 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ tygodnika WPROST, podczas której wyróżniono te firmy i osoby, które postawiły na innowacyjne rozwiązania w swojej działalności, a ich decyzje i dokonania przyczyniły się do rozwoju kraju.
Nagrodę w kategorii Nauka otrzymała spółka ▶Syntplant◀, tworząca implanty, które od początku do końca mają być przygotowane „na miarę”. Ich rozmiary i kształt są konsultowane z lekarzami jeszcze przed operacją, tak, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb pacjenta. Swoje innowacyjne rozwiązanie spółka nazwała Cyberbone i właśnie dzięki niemu mogła zwyciężyć w tej kategorii.
W realizację projektu Cyberbone są zaangażowani również pracownicy #KPKM: Marek Wyleżoł oraz Małgosia Muzalewska, którzy na gali rozdania nagród reprezentowali Wydział Mechaniczny Technologiczny, Politechnika Śląska.
Gratulujemy Panu Profesorowi i Pani Doktor tak spektakularnych wyników prac badawczych! 👏👏👏

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie