37788B7D-0396-4365-ADBE-6E4C6D2A6ED9

AI Superbohater - SKN AI-METH zaprasza na wykład otwarty Grigorija Dudnika

Dnia 1️⃣4️⃣ .0️⃣6️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ o godzinie 1️⃣3️⃣.3️⃣0️⃣  będziemy gościć Grigirija Dudnika, który wygłosi wykład nt. „AI Superbohater: Jak opanować GPT-4 i zmienić codzienność”. Gość opowie o głośnej ostatnio tematyce GPT. Organizatorem wykładu jest Studenckie Koło Naukowe AI-METH.

Wykład odbędzie się w sali 3️⃣6️⃣ na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej. Wykład transmitowany będzie również on-line.

Dołącz do spotkania za pośrednictwem platformy ZOOM:

🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵

👉 https://polsl-pl.zoom.us/j/93095492699?pwd=cVpLU3YyNm02VXNONXJmSFdBbElMUT09

Identyfikator spotkania: 930 9549 2699
Kod dostępu: 537331
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

👉Grigorij Dudnik - życiorys

Inżynier promptów pasjonujący się tworzeniem aplikacji opartych o AI, stale uczący się stosowania GPT w codzienności, zarówno zawodowej, jak i prywatnej. Programista z doświadczeniem pracy w Pythonie, JavaScripcie, Data Science, komputerowym przetwarzaniu obrazów. Były CTO w kilku startupach, takich jak PrimerAI lub UV-Capsule, które dostarczyły cennych doświadczeń i wyzwań na drodze rozwoju zawodowego. Aktywny youtuber, entuzjastycznie dzielący się wiedzą i nieustannie poszerzający granice możliwości w dziedzinie programowania.

Streszczenie wykładu:

ChatGPT nie zawsze daje Ci w odpowiedzi to, czego oczekujesz, generuje głupoty i wydaje się ograniczony pod względem możliwości? Na wykładzie dowiesz się, jak z pozoru nieefektywnego modelu językowego stworzyć superbohatera. Nauczysz się, jak za pomocą inżynierii promptu sprawić, by model odpowiadał lepiej i na temat, i potrafił przyznać się do niewiedzy. Naucz się, jak do tego niesamowitego "mózgu", jakim jest GPT-4 dołożyć "ręce, nogi i oczy", czyli własną bazę wiedzy, dostęp do Internetu i zewnętrznych aplikacji, tworząc w taki sposób własne aplikacje, oparte o AI!

Poznaj techniki, które sprawią, że Twoja komunikacja z AI będzie wyjątkowo płynna. Odkryj, jak AI może odmienić Twoje życie już teraz: oszczędzając czas na pisaniu sprawozdań, zdobywając popularność na Instagramie dzięki dziełom sztuki generowanym przez AI, czy nawet rozwiązując problemy inżynieryjne i optymalizując codzienne zadania. A może chciałbyś mieć inteligentnego asystenta, który potrafi sam sobie wyznaczać zadania, a potem je wykonywać, krok po kroku dążąc do wyznaczonego celu?

Nie przegap szansy nauczyć się, jak AI może stać się Twoim sprzymierzeńcem w życiu zawodowym i prywatnym. Zapraszamy na wykład, który otworzy drzwi do świata efektywnej współpracy z GPT-4 i innymi modelami.