Autor: Rafał Honysz     Publikacja: 22.07.2022
Zapraszamy Studentów Wydziału Mechanicznego Technologicznego wszystkich kierunków oraz Studentów z innych Wydziałów Politechniki Śląskiej do udziału w realizacji w semestrze zimowym 2022/2023 projektów PBL.
Tematyka proponowanych tematów oraz wstępne informacje czego dotyczy planowany projekt zamieszczono w załączonych plikach z kartami szczegółowymi i prezentacjami.
Do udziału w PBLu proszę zgłaszać się bezpośrednio do Opiekunów, których dane kontaktowe podane są w kartach i prezentacjach.

Termin składania projektów do konkursu upływa 31 sierpnia 2022 roku stąd prosimy o aktywność w czasie wakacji.
Realizacja projektu PBL pozwala na zamianę przedmiotów na projekt PBL o wartości 9 ECTS.
W razie pytań lub wątpliwości w sprawach ogólnych PBLi proszę o kontakt na adres: janusz.mazurkiewicz@polsl.pl

Zaproszenia do PBL - fiszki.pdf Pobierz
Szczegółowe zaproszenia do PBL_wybrane.pdf Pobierz