A A+ A++
Szanowni Państwo,
 
W dniu 8.12.2021 r. (środa), o godzinie 10:00 w auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej (CEK) odbędzie się prezentacja oferty Wydziału Mechanicznego Technologicznego w zakresie specjalności na studiach drugiego stopnia.
 
W trakcie spotkania przedstawione zostaną specjalności prowadzone na wszystkich kierunkach studiów, z jednoczesną możliwością zadawania pytań przez Studentów. Zaprezentowane zostaną koła naukowe współpracujące ze studentami poszczególnych specjalności, rezultaty działań dydaktycznych i naukowych jednostek prowadzących specjalności, a także ich partnerzy przemysłowi.
 

Dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu stacjonarnym zorganizowana zostanie transmisja on-line za pomocą komunikatora ZOOM:

https://bit.ly/3u4Huth

 
Broszury informacyjne oferowanych specjalności zamieszczone są na podstronach poszczególnych kierunków studiów: https://www.polsl.pl/rmt/kierunki/
 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie