Zapraszamy do udziału w spotkaniu cyklu Gość Specjalny w ramach POB5.Spotkanie odbywa się w dniu 16.12.2021 o godz. 16.00 w formie zdalnej (zoom, link do spotkania znajduje się poniżej).

Naszym Gościem jest Prof. Jerome Antoni, Dyrektor Laboratorium Drgań i Akustyki Narodowego Instytutu Nauk Stosowanych w Lyonie (INSA, Institut National des Sciences Appliquées). Profesor jest członkiem Międzynarodowego Zespołu Doradczego POB5.

jerome_antoni1

Prof. Jerome Antoni

wygłosi referat Current Aspects of Signal Processing for Health Monitoring of Rotating Machines

Prof. Jerome Antoni otrzymał tytuł M.S. z inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Technologicznym w Compiegne we Francji w 1995 r. W 2000 r. uzyskał stopień naukowy doktora w zakresie przetwarzania sygnałów w Instytucie Technologii w Grenoble. Obecnie zajmuje stanowisko profesora zwyczajnego i dyrektora laboratorium w Narodowym Instytucie Nauk Stosowanych w Lyonie. Jego obecne badania dotyczą rozwoju metod przetwarzania sygnałów w zastosowaniach mechanicznych i obejmują monitorowanie stanu obiektów technicznych oparte na sygnałach drganiowych i rozwiązywanie odwrotnych problemów w akustyce i analizie drgań. Prof. Antoni jest autorem i współautorem blisko 300 publikacji (H-index 38 (WoS), 45 (Scopus)), a także członkiem komitetów redakcyjnych wielu renomowanych czasopism, w tym International Journal of Condition Monitoring, International Journal of Rotating Machinery, Mechanical Systems and Signal Processing.

LINK do spotkania

UWAGA: ze względu na to, że ostatnio spotkania POB5 były zakłócane przez osoby spoza Uczelni, uprzejmie proszę o podanie podczas logowania Państwa imienia i nazwiska. Zostanie włączona „poczekalnia” i w spotkaniu będą mogli wziąć udział jedynie Pracownicy i Doktoranci Uczelni widniejący w naszych bazach. Bardzo proszę o zalogowanie się na spotkanie około 15 minut wcześniej.

Topic: POB5 - Gość specjalny - Prof. Jerome AntoniTime: Dec 16, 2021 04:00 PM Warsaw