DzienOdlewnictwa
Autor: Paulina Zenowicz     Publikacja: 27.11.2021

Dzień Odlewnictwa 2021

Mając na uwadze sukces poprzednich spotkań wiodących odlewni oraz firm współpracujących ze studentami studiów inżynierskich i magisterskich Wydziału Mechanicznego Technologicznego, Katedra Odlewnictwa pragnie Państwa zaprosić na kolejną edycję.W ramach wydarzenia Katedra Odlewnictwa wraz z partnerami przemysłowymi pragnie przedstawić studentom, którzy zdecydują się po uzyskaniu dyplomu inżyniera podjąć pracę zawodową, możliwości kariery w branży odlewniczej, lub też dalsze możliwości rozwoju, jeśli zdecydują się podjąć studia magisterskie na specjalności odlewniczej. Prezentacje będą adresowane do studentów wszystkich kierunków studiów realizowanych na Wydziale MT. Spotkanie planowane jest w formie kontaktowej w auli „B” Centrum Edukacyjno – Kongresowego Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18b. Biorąc pod uwagę trudną i nieprzewidywalną sytuację pandemiczną, planuje się umożliwić uczestnikom, którzy nie zdecydują się na przyjazd na uczelnię, możliwość połączenia zdalnego poprzez komunikator Zoom.us (szczegóły wkrótce).

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 1130 dnia 10 grudnia (piątek) a potrwa do 15.00. Miejsce spotkania: AULA B (Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej).

Ewentualne pytania dotyczące wydarzenia można kierować do: dariusz.bartocha@polsl.pl lub jan.jezierski@polsl.pl.

DO_2021 plakat