od 27-05-2022
Katowice, ul. Krasińskiego 8
Autor: Rafał Wąsik Publikacja: 26.04.2022 Aktualizacja: 26.04.2022

Zjazd absolwentów Wydziału Inżynierii Materiałowej

Przekazujemy komunikat zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej dotyczący organizacji zjazdu absolwentów w 2022 roku:

Szanowni Państwo,
w piątek, 27 maja 2022 r. o godz. 16.00 na dziedzińcu wewnętrznym Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej w Katowicach odbędzie się 46 Zjazd Absolwentów Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej połączony z obchodami Dnia Hutnika.
Liczymy na Państwa - absolwentów wydziału i Wasz udział w zjeździe!

Prezes: Marek Cieśla
Sekretarz: Tomasz Mikuszewski