A A+ A++
photo
od 28-09-2021
od 10:00
do 28-09-2021
do 13:00
Katowice, Gawronów 4
Autor: Rafał Wąsik Publikacja: 20.09.2021 Aktualizacja: 21.09.2021

Wizyta studyjna

W ramach projektu „Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje” dnia 28 września 2021 r. jest organizowana wizyta studyjna w firmie Diebold Nixdorf w Katowicach przy ul. Gawronów 4. Wizyta jest przeznaczona dla studentów z 4 i późniejszych semestrów studiów kierunków IT. Zbiórka dla osób jadących z Gliwic o godz. 9.15 pod Wydziałem Inżynierii Środowiska, ul. Konarskiego 18 (zapewniamy zorganizowany transport). Można również dotrzeć we własnym zakresie do Katowic, ale w każdym przypadku obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności i dokonanie zapisu mejlowego (start@polsl.pl) z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz ew. informacją o samodzielnym przybyciu do Katowic. Powrót do Gliwic planowany jest na godzinę 14.00.

Agenda spotkania (10.00-13.00):
BLOK 0 - Powitanie z kawą
BLOK 1 - Diebold Nixdorf - jak zmieniamy sposób, w który można wykonywać zakupy. Prezentacja firmy w 4 częściach - Przedstawienie organizacji Diebold NIxdorf, Przedstawienie lokalizacji w Katowicach, Diebold jako pracodawca, jak zostać częścią naszego zespołu
BLOK 2 - Wchodzimy do środka bankomatu - bezpieczne wpłaty i wypłaty gotówki. Przedstawienie funkcji nowoczesnego bankomatu, włamanie do bankomatu
BLOK 3 - Nowoczesne rozwiązanie sprzedawcy detalicznego w branży turystycznej DUFRY- POS Checkout. POS i niestandardowe urządzenia używane w sklepach DUFRY
BLOK 4 - SCO Touchless Self-checkout - samoobsługowe rozwiązanie dla sprzedawcy detalicznego w branży modowej PEPCO. Poznanie tajników urządzenia Self-Checkout - jak je używać, jak można próbować je oszukać
BLOK 5 - Nowe technologie w R&D. Omówienie nowych technologii, urządzeń i rozwiązań opartych na chmurze
BLOK 6 - Twoja przygoda z Diebold Nixdorf zaczyna się dziś - spotkanie z naszym działem HR
BLOK 7 - Podziękowanie i pożegnanie, rozdanie prezentów, kawa

Zainteresowani podjęciem współpracy z firmą proszeni są o zabranie ze sobą cv. Zapisy pod adresem start@polsl.pl (prosimy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu).
 
 

Dzień Otwarty Diebold Nixdorf w Katowicach!

 

Czy chcesz rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w branży IT? Przyjdź i poznaj możliwości w Diebold Nixdorf w Katowicach podczas dnia otwartego!

Global Delivery Center Diebold NIxdorf w Katowicach nie przestaje się rozwijać! Poszukujemy osób chętnych, aby postawić pierwsze kroki w branży, ale także specjalistów chętnych do rozpoczęcia z nami współpracy.

 

 

 
 

 

Diebold Nixdorf opracowuje najnowsze produkty i technologie w obszarach bankingu i retailu. Dzięki naszej pracy zmieniamy sposób, w jaki miliony ludzi na całym świecie robią zakupy i korzystają z bankowości.

Nasze produkty możesz dostrzec dosłownie na każdym kroku, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy 🙂 Dzięki sprzętowi oraz oprogramowaniu dostarczanym przez naszą firmę możesz sprawnie zapłacić za paliwo, korzystać z kas samoobsługowych w sklepach licznych sieci handlowych czy wypłacać pieniądze z bankomatów w Polsce i na świecie.

 

 

 
 

Szukamy studentów, absolwentów, ale także weteranów branży, którzy liczą na nowe lub pierwsze doświadczenia w swojej pracy.
Odwiedź nas 28 września w naszym katowickim biurze przy ul. Gawronów 4!

Przygotowaliśmy dla Ciebie wycieczkę po naszym biurze, poczęstunek i liczne praktyczne atrakcje. Pokażemy Ci, co jest ukryte w naszym bankomacie, jak klienci próbują oszukać kasy samoobsługowe oraz dokąd zmierza rozwój naszego oprogramowania. Wydarzenie będzie prowadzone przez naszych doświadczonych specjalistów.

Na miejscu czekać będą także rekruterzy, którzy chętnie przeprowadzą z Toba rozmowę i przybliżą warunki pracy jakie u nas panują oraz podpowiedzą, jak zacząć przygodę w branży IT.

Udostępnij:fbtwitter

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie