141303448_3864447756933679_2626238754644661239_n
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 26.04.2022     Aktualizacja: 28.04.2022

Zgłoszenia aktywności na Noc Naukowców Politechniki Śląskiej 2022

Zapraszamy do wspólnego tworzenia 17. edycji Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej, która odbędzie się 8 października 2022 roku w godzinach od 15:00 do 22:00.  Aktywności można zarejestrować za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do 15 maja.

Centrum Popularyzacji Nauki rozpoczęło przygotowania do kolejnej edycji Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2022, która odbędzie się 8 października 2022 roku (tj. sobota) w godzinach od 15.00 do 22.00.

Wszystkich pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów, którzy zechcieliby wziąć udział w tym wyjątkowym dla naszej Uczelni wydarzeniu, uprzejmie prosimy o zgłoszenie aktywności, wypełniając formularz zgłoszeniowy w terminie do 15 maja 2022 roku.

Poniżej przesyłamy Państwu istotne informacje dotyczące zgłoszenia aktywności.

• formularz zgłoszeniowy dla naukowców PŚ na wydarzenie NN22 dostępny jest na stronie: https://forms.office.com/r/xNZAnaFERj
  • dla udoskonalenia naszej współpracy, aby to wydarzenie było jeszcze ciekawsze i dobrze zorganizowane, prosimy o sprawdzenie wytycznych. Będziemy wdzięczni, jeśli Państwo zapoznają się z nimi przed zgłoszeniem aktywności,
  • do 20 maja br. poinformujemy koordynatorów o akceptacji aktywności zgłoszonych na Noc Naukowców Politechniki Śląskiej 2022.

W razie pytań/problemów informatycznych, jesteśmy dostępni dla Państwa pod adresem e-mail: RJO7-CPN@polsl.pl, oraz numerem telefonu: 32 400 30 66.

Application for activity for the Scientists' Night of the Silesian University of Technology 2022

Join the 17th edition of the Scientists' Night of the Silesian University of Technology on October 8, 2022 from 03:00 to 10:00 PM. Activities can be registered via the application form until May 15.

The Scientists' Night of the Silesian University of Technology is the largest popular science event dedicated nonscientific audience organized by the entire community of the Silesian University of Technology. Every year it is interesting and exciting experience for a large group of visitors of all ages.

Important information for reporting activities: