ArtSciMedia
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 22.04.2022     Aktualizacja: 25.04.2022

Wyślij zgłoszenie i dołącz do SKN Art, Science & Media!

Studenckie Koło Naukowe Art, Science & Media rozpoczyna działalność i zaprasza do realizacji interdyscyplinarnych projektów z zakresu m.in. komunikacji naukowej, art&science, popularyzacji nauki. Wyślij formularz i dołącz do SKN ArtSciMedia!

Zgłoś członkostwo za pośrednictwem formularza rejestracyjnego:

z1513.pngFORMULARZ REJESTRACYJNY

z1513.png  REGISTRATION FORMS (English version)

Dołącz do SKN Art, Science & Media, jeśli chcesz:

• realizować popularnonaukowe projekty,
  • poznawać innowacyjne metody komunikacji naukowej,
  • nagrywać podcasty, materiały wideo, tworzyć fotografie,
  • organizować popularnonaukowe stand-upy i wystawy art&science,
  • mówić „o nauce po ludzku” i popularyzować naukę wśród szerokiego grona odbiorców,
  • wymieniać się doświadczeniami z innymi miłośnikami nauki.

SKN Art, Science & Media to koło działające przy Centrum Popularyzacji Nauki, zrzeszające studentów, doktorantów, pracowników Politechniki Śląskiej reprezentujących różne dziedziny naukowe. SKN ArtSciMedia ma na celu wymianę doświadczeń w zakresie komunikacji naukowej oraz działań opartych o media. Koło będzie organizowało wydarzenia popularnonaukowe w nowej i nietypowej formie, takie jak stand-up naukowy, podcasty naukowe, planszówki i wiele innych.

Więcej informacji...

More information...