2022-11-13-baner-ii-stand-up-naukowy-1170x380-cpn
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 29.11.2022     Aktualizacja: 30.11.2022

Wolne miejsca na warsztaty ze stand-upu naukowego

Chcesz mówić o nauce w sposób inny niż zwykle, zamienić salę wykładową na scenę i… sprawdzić się w roli stand-upera? Mamy 3 wolne miejsca na warsztaty stand-upu naukowego, które odbędą się 5 i 6 grudnia 2022 roku.

Warsztaty poprowadzi Cezary Jurkiewicz – komik, inicjator szkoły stand-up comedy, zajmujący się stand-upem od 2008 roku. Szkolenie jest dwudniowe, odbędzie się 5 i 6 grudnia w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej:

1 dzień: godz. 09:00-15:00

2 dzień: godz. 09:00-14:00

Pozostały 3 wolne miejsca. Rejestracja: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/standup-naukowy-rejestracja2022/

Warsztaty są bezpłatne.