A A+ A++
Z lewej strony grafiki znajduje się tradycyjny mikrofon umieszczony na statywie. Z lewej strony widnieje napis
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 16.11.2022     Aktualizacja: 24.11.2022

Nie oddawaj głosu, dbaj o niego. Warsztaty z emisji głosu

Głos to narzędzie służące komunikacji, o które należy zadbać w szczególny sposób. Jak to zrobić i jak odpowiednio przygotować głos w pracy wykładowcy, prezentera czy nauczyciela, podpowiemy na warsztatach z emisji głosu 12 grudnia.

Nie tylko aktorzy czy śpiewacy muszą dbać o swój głos i odpowiednio go rozwijać. Jest on również podstawowym „narzędziem” wykładowców, nauczycieli czy też innych osób prowadzących wystąpienia lub prezentacje. Odpowiednia higiena głosu pozwoli zminimalizować ryzyko problemów z górnymi drogami oddechowymi, a przygotowanie go do wystąpień ułatwi skuteczną komunikację.

O odpowiednich ćwiczeniach i zasadach emisji głosu opowiedzą Katarzyna Głuch-Juszkiewicz – trenerka emisji głosu, lektorka, dziennikarka związana z Polskim Radiem Katowice oraz założycielka firmy szkoleniowej Trenerzy Głosu – która poprowadzi warsztaty z emisji głosu, oraz Jarosław Juszkiewicz – głos Google Maps, lektor i właściciel marki Polish Voices. Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia 2022 r. w godzinach od 09:00 do 15:00 na Politechnice Śląskiej.

Uczestnicy spotkania m.in. poznają podstawowe funkcje narządów artykulacyjnych, ćwiczenia wspierające prawidłowy oddech i artykulację oraz otrzymają praktyczne wskazówki usprawniające komunikację.

Aby wziąć udział w warsztatach z emisji głosu, należy zarejestrować się przez formularz. Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty są skierowane do społeczności akademickiej Politechniki Śląskiej.

Warsztaty z emisji głosu

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na warsztaty
Termin: 12 grudnia
Godz. 09:00-15:00
Prowadzenie: Katarzyna Głuch-Juszkiewicz

photo

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie