A A+ A++
Szkolenie Ars Mollis
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 12.10.2022

ARS MOLLIS – szkolenia z zakresu kompetencji miękkich w komunikacji naukowej

Kompetencje miękkie to niezbędny aspekt skutecznej komunikacji naukowej i sztuki prezentacji. O tym, w jaki sposób je rozwijać i jak wykorzystać w praktyce będziemy rozmawiać podczas szkolenia ARS MOLLIS. Spotkanie odbędzie się 28 października 2022 r.

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie ARS MOLLIS – autorskiego programu stowarzyszenia Rzecznicy Nauki. Szkolenie będzie poświęcone rozwijaniu kompetencji związanych z komunikacją naukową, a także dostosowywaniem treści do wybranych kanałów komunikacyjnych oraz używaniu nowych mediów w popularyzowaniu nauki.

Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej 28 października 2022 r. w godzinach od 10:00 do 14:30 w Centrum Nowych Technologii, ul. Konarskiego 22B, Gliwice. Aby wziąć udział, należy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/szkolenie-ars-mollis-2/ Obowiązuje limit uczestników: 12 osób.

Szkolenie poprowadzi:

Elżbieta Pogoda – biolożka, genetyk, trenerka biznesu i rozwoju osobistego, współtwórczyni Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki jako specjalistka komunikacji naukowej. Dobre praktyki dydaktyczne zaczerpnięte na Uniwersytecie Stanforda w USA, Uniwersytecie Georga Augusta w Getyndze oraz Uniwersytecie Western w Kanadzie przenosi na grunt polskiej edukacji. Aktywnie popularyzuje nauki ścisłe, współpracuje z firmami PR i prowadzi promocję programów edukacyjnych w mediach. Jest pasjonatką popularyzacji nauk ścisłych oraz pracy z młodzieżą - rozwija autorski projekt edukacyjny w zakresie nauk biologicznych „LabIQ Dziecięce Laboratorium Nauki i Zabawy”.

Zarejestruj się!

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na szkolenie ARS MOLLIS 28 października 2022 r.

photo

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie