A A+ A++
2022-03-14-BANER-SCIENCE-GAME-JAM-v2
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 15.03.2022     Aktualizacja: 16.03.2022

Science Game Jam Gliwice vol. 2 – robimy planszówki popularnonaukowe

Każdą wolną chwilę przeznaczacie na planszówki? Wasze półki uginają się od pudełek z kartami, pionkami i planszami? Chcecie połączyć naukową pasję z pomysłem na temat, mechanikę i strategię gry planszowej? Zarejestrujcie zespół i weźcie udział w Science Game Jam Gliwice vol. 2, czyli warsztatach z projektowania popularnonaukowych gier planszowych. Spotkanie odbędzie się 29 marca.

Gry planszowe to świetny sposób spędzania wolnego czasu i niezwykła możliwość uczenia się i poznawania nowych tematów, również tych związanych z nauką. Jeśli macie pomysł na popularyzację kierunku studiów, dyscypliny naukowej czy też wybranego naukowego tematu, zapraszamy do udziału w Science Game Jam Gliwice vol. 2.

Wydarzenie ma formę szkolenia, w czasie którego pod okiem Filipa Madeja – projektanta gier planszowych i larpów, aktywnego RPG-owca, twórcy słuchowisk – będziecie mogli zrealizować koncepcję popularnonaukowej planszówki i zapoznać się z zasadami jej projektowania. Efektem spotkania będzie gotowa gra planszowa, którą będziecie mogli upowszechnić wśród innych miłośników planszówek i nauki.

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/science-game-jam-formularz-rejestracyjny/ Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – w szkoleniu mogą wziąć udział 3 zespoły składające się z 3 osób.

Science Game Jam Gliwice vol. 2 odbędzie się 29 marca 2022 r. w godz. 09:00–17:00 w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej. Współorganizatorem wydarzenia jest Fundacja Marsz dla Nauki. 

Science Game Jam Gliwice vol. 2

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie