2022-11-15-Campus
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 15.11.2022     Aktualizacja: 23.11.2022

Platforma THE Campus z udziałem Politechniki Śląskiej

THE Campus to międzynarodowa platforma dla twórców treści z zakresu edukacji, rozwoju kompetencji, umiędzynarodowienia, realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, zarządzania w szkolnictwie wyższym. Jej inicjatorem jest Times Higher Education.

Politechnika Śląska jest jednym z partnerów THE Campus, a naukowcy, doktoranci, studenci oraz partnerzy z otoczenia społeczno-gospodarczego mają możliwość współpracy, tworząc treści i udostępniając je w platformie. Autorzy artykułów w języku angielskim publikowanych w Campus+ otrzymują wsparcie od edytorów Times Higher Education, a także mogą brać udział w międzynarodowych wydarzeniach, podcastach oraz webinarach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach THE Campus jako działania wspierającego umiędzynarodowienie uczelni, a także możliwość dzielenia się dobrymi praktykami i radami. Aby zgłosić współpracę oraz otrzymać więcej informacji związanych z publikacją artykułów w języku angielskim, prosimy o kontakt na adres mailowy RJO7-CPN@polsl.pl

Zachęcamy również do zapoznania z tematami zaproponowanymi przez organizatorów THE Campus w najbliższych miesiącach, które są poświęcone m.in. środowisku studenckiemu, rozwojowi kariery akademickiej, dostępności uczelni. Lista artykułów: kliknij tutaj.

W THE Campus można znaleźć zasoby, narzędzia oraz porady związane ze szkolnictwem wyższym i funkcjonowaniem uczelni. Platforma jest tworzona przez jednostki naukowe z całego świata, których eksperci udostępniają informacje w zakresie: nauczania i uczenia się, umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego, realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, poprawy równości i integracji , zarządzania badaniami, wspierania młodych naukowców.

Więcej informacji o programie oraz wytyczne dotyczące artykułów...

Strona internetowa: https://www.timeshighereducation.com/campus