ArtSciMedia
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 31.03.2022

Dołącz do SKN Art, Science & Media!

Łączenie dyscyplin, współtworzenie inicjatyw popularyzujących naukę oraz wykorzystanie nietypowych metod w komunikacji naukowej. To główne aspekty działań nowo powstałego Studenckiego Koła Naukowego Art, Science & Media zrzeszającego studentów, doktorantów oraz pracowników Politechniki Śląskiej. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 22 kwietnia.

Połączenie nauki i sztuki przynosi efekty w postaci niezwykłych projektów, które nie tylko  upowszechniają wiedzę, ale wskazują również, że te dwa światy oddziałują na siebie i stają się wzajemną inspiracją. O tym będą mogli przekonać się członkowie Studenckiego Koła Naukowego Art, Science & Media (SKN ArtSciMedia), działającego przy Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej.

Organizacja zrzesza studentów, doktorantów oraz pracowników Uczelni, reprezentujących różnorodne dyscypliny naukowe. I to właśnie interdyscyplinarność będzie jednym z aspektów realizacji inicjatyw popularyzujących naukę za pośrednictwem wykorzystania nietypowych metod.

SKN ArtSciMedia ma na celu wymianę doświadczeń w zakresie komunikacji naukowej oraz działań opartych o media. Koło będzie organizowało wydarzenia popularnonaukowe w nowej i nietypowej formie, takie jak stand-up naukowy, podcasty naukowe, planszówki i wiele innych.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne SKN ArtSciMedia, które odbędzie się 22 kwietnia 2022 roku za pośrednictwem platformy Zoom.

Zostań członkiem SKN Art, Science & Media

WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU ORGANIZACYJNYM
Forma: online (Zoom).
22 kwietnia 2022

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania.
Identyfikator spotkania: 974 9510 7916 Kod dostępu: 713185