Autor: AW     Publikacja: 21.09.2022

20 września odbyła się konferencja prasowa promuąca 17. Noc Naukowców Politechniki Śląskiej. W spotkaniu z przedstawicielami mediów wzięli udział: prorektor ds. infrastruktury i promocji dr hab. inż. Tomasz Trawiński, prof. PŚ, dyrektor Centrum Popularyzacji Nauki dr hab. Aleksandra Ziembińska-Buczyńska, prof. PŚ, prezydent Gliwic Adam Neumann, przedstawiciel Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii Grzegorz Kwitek oraz prezes firmy APA Group Artur Pollak, a także naukowcy zaangażowanie w popularyzację nauki: dr inż. Edyta Łaskawiec (Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki), dr inż. arch. Magdalena Krause-Świerczyńska oraz mgr inż. arch. Jakub Bródka (Wydział Architektura), dr inż. Paweł Fabiś (Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej), dr inż. Wojciech Filipowski (Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki).