Autor: Aleksandra Wojaczek Publikacja: 10.09.2021 Aktualizacja: 10.09.2021

„NutkoSfera i DrobNutki” – wydarzenie muzyczne dla dzieci w CKS „Mrowisko”

Koncert „NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie” dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami odbędzie się 16 września o godz. 18:30 w CKS „Mrowisko”.

„NutkoSfera i DrobNutki” to koncert piosenek dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Dzieci będą mogły dowiedzieć się, dlaczego samolot lata, statek pływa, a głowa myśli. Utwory CeZika zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki.

Bilety w cenie 45 zł (dorosły) oraz 20 zł (dziecko) można zamawiać pod nr. tel. 32 237 22 15 u pana Mirosława Ryłko z Biura Spraw Socjalnych.

Uczestnicy skorzystają z  dofinansowania do biletów z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.