Autor: Adrianna Kasperska Publikacja: 05.07.2021 Aktualizacja: 05.07.2021

Nagroda POP Science 2021 – nabór

Do 6 lipca 2021 roku można zgłaszać propozycje nominacji do Nagrody POP Science Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2021. Wyróżnienie to przyznawane jest w wyniku otwartego konkursu osobom i przedsięwzięciom popularyzującym naukę. Każdy może zgłosić pomysły nominacji w pięciu kategoriach (zgłaszając siebie lub inną osobę):

• wideoblog,
  • blog lub strona internetowa,
  • audycja radiowa lub podcast,
  • myśl globalnie, działaj lokalnie – pracownik uczelni,
  • myśl globalnie, działaj lokalnie – mieszkaniec województwa śląskiego.

Dwie kategorie regionalne pozwalają na wyróżnienie tych osób, które upowszechniają wiedzę, korzystając z różnych kanałów komunikacyjnych, i są przedstawicielem uczelni lub działają bez takiej afiliacji (np. w szkole, organizacji pozarządowej).

Nominowanych spośród zgłoszeń wyłoni jury powołane przez organizatora Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, natomiast zwycięzców poznamy w wyniku głosowania zaplanowanego na jesień 2021 roku.

Formularze zgłoszeniowe do Nagrody POP 2021:

Laureatami poprzedniej edycji Nagrody POP Science zostali: