Autor: Adrianna Kasperska Publikacja: 19.05.2021 Aktualizacja: 19.05.2021

Zapraszamy na wykład online zatytułowany “The secret life of bees”. Wykład wygłosi profesor Joseph Weiler

Miło nam poinformować, że po dłuższej przerwie powraca Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe na Politechnice Wrocławskiej, czyli cykl otwartych spotkań z udziałem światowej sławy badaczy. W ciągu ostatnich trzech lat odwiedzili nas m.in. prof. Klaus von Klitzing, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki oraz prof. Adrian Bejan, odkrywca prawa konstruktywnego w termodynamice.

Gościem majowego ISN będzie prof. Joseph Weiler – światowej sławy prawnik, wykładowca na Uniwersytecie Nowojorskim oraz w Centrum Studiów Europejskich (Center for European Studies) na Uniwersytecie Harvarda. Prof. Weiler specjalizuje się w dziedzinie prawa konstytucyjnego i unijnego. Pełnił funkcję rektora Europejskiego Instytutu Uniwersyteckiego (European University Institute) we Florencji. Zajmuje się związkami prawa i religii, jest autorem wielu prac z dziedziny prawa międzynarodowego, a także pasjonatem pszczelarstwa.
W ramach Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe na Politechnice Wrocławskiej, profesor Joseph Weiler wygłosi wykład zatytułowany “The secret life of bees”, który jest poświęcony jego pozazawodowej pasji, czyli pszczelarstwu. Spotkanie odbędzie się 26 maja o godzinie 17.00. Z powodu ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa wykład będzie w formie online

Poniżej link do wykładu