A A+ A++
on-line
Autor: Iwona Warecka Publikacja: 11.04.2022 Aktualizacja: 11.04.2022

Opracowanie analiz i raportu dla wydziału lub grupy autorów

Czy wiesz jak obliczyć np. index H dla grupy autorów lub całego wydziału? Podczas sesji dowiesz się, jak segregować indywidualne wyniki dla ukazania całościowych rezultatów dla grupy autorów i ich analizy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

30.06

Nowa edycja Journal Citation Reports

29.06

Co mogą więcej nam powiedzieć poszczególne cytowania?

31.05

Clarivate. Wykorzystaj InCites do wnikliwej analizy SWOT i innych analiz porównawczych

31.05

Clarivate. Jak efektywnie tworzyć przegląd literatury

23.05

Web of Science i InCites w praktyce. EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych

20.05

Web of Science i InCites w praktyce. EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów

06.05

Webinarium EBSCO na temat szkodliwych praktyk w wydawnictwach naukowych (przypadek czasopism drapieżnych)

28.04

Opracowanie analiz i raportu dla wydziału lub grupy autorów

27.04

Zalety wykorzystania danych Web of Science w zarządzaniu zbiorami bibliotecznym

26.04

Wykorzystaj rozwiązania Clarivate do opracowania strategii rankingowej

25.04

Web of Science – tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha

22.04

Podstawy i obliczenia wskaźników Journal Impact Factor i Journal Citation Indicator

07.04

Kwietniowe webinaria IEEE

05.04

Kwietniowe webinaria IEEE

30.03

Wskazówki i najlepsze praktyki dotyczące publikacji od redaktorów IEEE

03.03

Zapraszamy na webinarium IEEE Strategie wyszukiwania umożliwiające spersonalizowanie swoich doświadczeń badawczych

31.08

Bezpłatne szkolenie z zarządzania danymi badawczymi.

11.08

Webinarium Taylor&Francis dotyczące publikowania otwartego

25.05

Wystawa "Książka koreańska"